Hello world! Pierwszy post na blogu HAW!

Cześć. Jesteśmy ekipą HAW. Na pewno kojarzycie nas z Twittera, Facebooka lub Instagrama. Pomysł na HAW, czyli Hot Apples Wanted przyszedł nam do głowy w 2017 roku, kiedy to postanowiliśmy założyć profile na mediach społecznościowych, na których publikowaliśmy wszelkiego rodzaju newsy związane z firmą Apple
i ich produktami. Po pięciu latach przyszedł czas na kolejny krok.

Blog i nie tylko

Strona Hot Apples Wanted będzie naszym nowym miejscem do publikowania newsów, recenzji oraz ciekawostek, ale bez obaw – profile na mediach społecznościowych pozostaną w niezmiennej formie jak dotychczas. Posiadanie bloga otwiera przed nami całą gamę możliwości, a przede wszystkim publikację dłuższych tekstów – opcji której na Twitterze mocno nam brakowało.

Blog to jednak nie wszystko co chcieliśmy wam pokazać. Od kilku miesięcy powstaje projekt, który z pewnością pomoże wielu z was przy zakupie najpopularniejszych słuchawek true wireless na rynku – AirPods. Kupując używane słuchawki wielu z naszych obserwujących zasięga naszej pomocy w identyfikowaniu prawdziwych modeli. Taki stan rzeczy zupełnie nas nie dziwi. W czasach kiedy na portalach aukcyjnych łatwiejsze jest znalezienie nieoryginalnych i podrobionych AirPods’ów naprawdę ciężko znaleźć te prawdziwe.

AirPods Legit Checker

Z pomocą przychodzi tworzona dla Was strona AirPodsLC.pl, na której w kilka sekund z łatwością będzie można sprawdzić, jak nie dać się oszukać w kwestii oryginalności słuchawek firmy Apple. Na stronie znajdziecie porady na co koniecznie należy zwrócić uwagę przy zakupie używanych lub nowych modeli AirPods, a także dokładne zdjęcia wszystkich modeli wraz z pudełkami i etykietami.

Pomysł na stronę pojawił się w efekcie frustracji wynikającej z pojawiania się tak ogromnej ilości nieoryginalnych słuchawek AirPods na rynku. Nawet pomimo zgłaszania przez nas fałszywych aukcji, kolejne rosły jak grzyby po deszczu. Stwierdziliśmy, że skoro wyeliminowanie wszystkich podróbek jest po prostu niemożliwe, pomożemy kupującym wybrać te oryginalne.

Strona AirPodsLC.pl jest prezentem dla naszych wiernych fanów i wystartuje w Wigilię Bożego Narodzenia, czyli 24 grudnia 🙂

W razie wątpliwości pamiętajcie – jeśli po odwiedzeniu strony nadal nie będziecie pewni co do oryginalności słuchawek Apple które chcecie kupić, zwróćcie się do nas przez dedykowany formularz na stronie, bądź (tak jak dotychczas) przez media społecznościowe lub za pośrednictwem maila – support@airpodslc.pl – z chęcią pomożemy 🙂

Dziękujemy za wsparcie

Prawdopodobnie nawet nie myślelibyśmy o zrobieniu bloga, gdyby nie wasze wsparcie na mediach społecznościowych. Na samym Twitterze udało nam się zebrać ponad tysiąc obserwujących, z których każdemu z osobna chcielibyśmy podziękować. Pisanie newsów oraz robienie grafik to dla nas czysta przyjemność, a każda interakcja z Wami naprawdę cieszy.

Na nowej stronie postaramy się dostarczać jak najwyższej jakości treści. Mamy nadzieję, że nasz blog przypadnie wam do gustu, a strona pomoże w zakupie AirPods’ów. Jeśli macie jakieś sugestie odnośnie artykułów czy samego wyglądu strony piszcie śmiało!

Maks P, Maks M, Janek, Maciek

PS Jako że dopiero zaczynamy… Jeśli znajdziecie jakiś błąd lub strona wyświetla się niepoprawnie możecie zgłaszać wszelkie uwagi mailowo pod adresem hello@hotappleswanted.pl lub przez formularz kontaktowy na naszej stronie. Za wszystkie zgłoszenia będziemy niezmiernie wdzięczni 🙂

Maksymilian Pływaczyk